Elegantný apartmán v historickom centre mesta

Elegantný apartmán v historickom centre mesta

Referencia S2

Tento príjemný priestranný apartmán, ktorý sa nachádza v tichej a romantickej uličke v srdci historického centra mesta Antibes pohodlne ubytuje pár hrdličiek, ktorý ocení, že sa nachádza v srdci všetkého. Pláž máte len pár minút pešo a obchodíky, reštaurácie všade naokolo.

Moderne zariadený priestranný apartmán pôsobí upokojúco a elegantne, poskytne Vám všetko pohodlie nato, aby ste strávili dokonalú dovolenku. Je po kompletnej rekonštrukcii a je moderne vybavený.

Apartmán disponuje manželskou posteľou ako aj rozkadaciou pohovkou. Americká kuchyňa je otvorená do jedálenskej časti, ktorá je priestorovo oddelená od časti spiacej.  V priestrannej kúpeľni nájdete sprchovací kút,  umývadlo, toaletu, elektrický sušiak na uteráky a práčku.

V kuchyni je ladnička s mrazničkou, keramické platne, práčka, mikrovlnná rúra, Tassimo kávovar, hriankovač a varná kanvica.

Apartmán sa nachádza na prvom poschodí, ma dvojvrstvové okná odolné voči hluku a disponuje reverznou klimatizáciou a WIFI.

BYT CENTRUM ANTIBES, Apartmán
TYP Apartmán/ Štúdio
M2 31
Spálňa
Kuchyňa spojená
Terasa nie
Parking nie
Zvieratá nie
Wifi áno
Ostatné vybavenie  

moderné vybavenie, ladnička s mrazničkou, keramické platne, klimatizácia s funkciou chladenia i ohrievania, TV, DVD, CD player, mikrovlnná rúra, elektrický sušič na uteráky, WIFI.

 

Cena

Cena na týždeň od 400 Euro až 750 Euro. Cena sa odvíja od sezóny.

Depozit

200€ zaplatený pri príchode v hotovosti alebo šekom, depozit je vratný na konci pobytu, ak v apartmáne neboli spôsobené žiadne škody