Nádherná 6 izbová vila v Antibes

Nádherná 6 izbová vila v Antibes

Táto pravá provensálska vila sa nachádza v mestečku Antibes, presnejšie v jeho rezidenčnej časti Saint Jean. Ubytuje až 10 osôb,  má vlastný bazén, obývaciu miestnosť s krbom, jedáleň a terasu a 2 parkovacie miesta.

Vila má tri podlažia.

Na prízemí sa nachádza kuchňa, obývačka s krbom, jedáleň, terasa a bazén.

V podzemí ( teda ako by v suteréne)  sa nachádzajú dve izby s vlastnými kúpeľňami. V každej izbe je manželská posteľ. Taktiež tu  nájdete toaletu a dressing.

Na druhom poschodí sa nachádzajú tri izby, dve s manželskými posteľami a jedna s dvoma samostatnými posteľami. Na tomto poschodí sa taktiež nachádza kúpeľňa.

Vila je moderne vybavená. Wifi zadaramo, umývačka riadu, práčka, sušička, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, Nespresso kávovar, varná kanvica, hriankovač atď.

Dom sa nachádza v kľudnej rezidenčnej štvrti. K moru vám to potrvá autom len niekoľko minút. Vzdialenosť od centra Antibes autom 5 minút.

Najbližší supermarket –  3 minúty.

Ak sa chystáte na dovlenku s  početnou rodinou či partiou kamarátov tento dom je ten správny pre Vás!

 

 

DOM ANTIBES, 6-IZBOVÝ
TYP 6-izbový, 5 spálne, 3 kúpeľne
M2 180
Spálňa 5
Kuchyňa samostatná
Terasa áno
Parking áno, pre 2 vozidlá
Zvieratá povolené
Wifi áno
Ostatné vybavenie TV, plynový sporák, elektrická rúra, chladnička, práčka…

 

 

 

Cena

Cena na týždeň od 1100 Euro až 3000 Euro, v závislosti od sezóny. Cena sa odvíja od sezóny, zahŕňa finálne upratovanie ako aj posteľné prádlo, uteráky a utierky (nie však plážové uteráky). Mimo hlavnej sezóny sa dá dom prenajať aj na niekoľko nocí, od júna do septembra je však minimálny pobyt 7 dní.

Depozit

1500€ zaplatený pri príchode v hotovosti alebo šekom, depozit je vratný na konci pobytu, ak v rezidencii neboli spôsobené žiadne škody