Pobyty

Vyberte si 4-dňové alebo 7-dňové pobyty

Jedinečné pobyty plné zážitkov

Azúrové pobrežie trošku inak. Spoznajte ho miestnym okom, osvojte si francúzsky štýl žitia, buďte tých pár dní pravým miestnym obyvateľom.

PARÍŽ! Mesto módy, lásky a večných dobrodružstiev! Pýtali ste sa na Paríž, spustili sme pre Vás aj Paríž! Spoznávací pobyt alebo pobyt s deťmi v Disneylande? Výber je už len na Vás!

Našim cieľom je byť Vám k dispozícii, pomôcť Vám sa vo Francúzsku zorientovať a spoznať to najdôležitejšie a oveľa viac z miestneho čara.

V prípade akýchkoľvek otázok  neváhajte a píšte nám na info@azurstyle.sk

DSC_1339

Azúrové pobrežie letecky na 4 dni

4 dňový letecký pobyt na Azúrovom pobreží

4-dňový letecký pobyt na Azúrovom pobreží s množstvom fakultatívnych výletov so slovenským sprievodcom! Cena zahŕňa obojsmernú letenku Viedeň – Nice – Viedeň, batožinu do podpalubia, ubytovanie v krásnom 3* hoteli Kyriad, raňajky a fakultatívne výlety. Cena je vrátane letiskových a palivových poplatkov!

Cena: od 399 €*

* cena sa odvíja od aktuálnej ceny letenky v momente objednávania pobytu

Pre viac infomrácii nielen o cene nám napíšte na info@azurstyle.sk

PODROBNOSTIOBJEDNAŤ
DSC_1339

Azúrové pobrežie letecky na týždeň

7-dňový letecký pobyt na Azúrovom pobreží

7-dňový letecký  pobyt na Azúrovom pobreží s množstvom fakultatívnych výletov so slovenským delegátom! Cena zahŕňa obojsmernú letenku Viedeň – Nice – Viedeň, batožinu do podpalubia, ubytovanie v krásnom 3* hoteli Kyriad, raňajky a fakultatívne výlety. Cena je vrátane letiskových a palivových poplatkov!

Cena: od 409 €*

* cena sa odvíja od aktuálnej ceny letenky v momente objednávania pobytu

Pre viac infomrácii nielen o cene nám napíšte na info@azurstyle.sk

PODROBNOSTIOBJEDNAŤ