3-izbový apartmán v centre Antibes

3-izbový apartmán v centre Antibes

Referencia V2

Tento príjemný trojizbový apratmán  sa nachádza priamo v centre mestečka Antibes a ubytuje 4-5 dospelých osôb.  Historické centrum, piesočnatú pláž, obchodíky či miestne reštaurácie máte na dosah ruky. Na skok od slávneho provensálskeho trhu, každé ráno si môžete odbehnúť po čerstvý croissant a bagetu a zažívať čarovnú atmosféru miestneho koloritu. Tento apartmán disponuje vlastnou 23m2 veľkou terasou, kde si môžete oddýchnuť po náročnom dni na pláži a navečerať sa v kruhu priateľov.

Apartmán je po kompletnej rekonštrukcii, je moderne vybavený a disponuje vlastným parkovacím miestom vo dvore, čo je v tejto lokalite veľkým plus.

V kuchyni je ladnička s mrazničkou, umývačka riadu, keramické platne a elektrická rúra, práčka, mikrovlnná rúra, Tassimo kávovar, hriankovač a varná kanvica.

Apartmán disponuje reverznou klimatizáciou a WIFI.

BYT CENTRUM ANTIBES, 3-IZBOVÝ
TYP 3-izbový, 2 spálne, 1 kúpeľňa
M2 61
Spálňa 2
Kuchyňa spojená
Terasa áno, 23m2
Parking áno
Zvieratá nie
Wifi áno
Ostatné vybavenie

 

 

 

Cena

Cena na týždeň od 850 Euro až 1250 Euro. Cena sa odvíja od sezóny, nezahŕňa finálne upratovanie či posteľné prádlo, uteráky a utierky.

Depozit

500€ zaplatený pri príchode v hotovosti alebo šekom, depozit je vratný na konci pobytu, ak v apartmáne neboli spôsobené žiadne škody