3-izbový apartmán pri Cap d’Antibes

3-izbový apartmán pri Cap d’Antibes

Rezidencia s bazénom  priamo oproti  plážam! Príjemný 3-izbový apartmán pre 6 osôb.

Táto novopostavená rezidencia sa náchadza na začiatku luxusného poloostrova Cap d’Antibes a priamo oproti pláži La Salis. Miestne obchodíky a reštaurácie máte na dosah ruky v pešej vzdialenosti. Do historického centra mestečka Antibes sa tiež dostanete pešo do 10 minút.

Rezidencia disponuje vrátnikom, bazénom a vlastným parkovacím miestom.

Apartmán sa nachádza na bočnej strane rezidencie a je otočený smerom do kľudnej uličky, ktorá vedie priamo k moru. Je prechodný, slnečný a disponuje terasou z oboch strán. Zariadenie v provensálskom štýle dodáva apartmánu príjemný a prázdninový vzhľad. Obývaciu miestnosť osvieži klimatizácia, žalúzie v apartmáne sú elektrické a vybavenie je moderné (umývačka riadu, práčka, internet atď.).

Obývacia miestnosť je otočená na východ a vchádza sa z nej na veľkú terasu, na ktorej je aj jedálenský kútik. Raňajkovať tak môžete pri výhľade na zeleň a more. Dve spálne sa nachádzajú na východnej strane. Obe majú prístup na menšiu terasu, z ktorej môžete pozorovať maják, ktorý sa nachádza na Cap d’Antibes.

Parkovacie miesto v podzemí: 2,34 m šírka x 5,23 m dl’žka x 1.95 m výška

BYT Antibes – Cap d’Antibes
TYP 3-izbový
M2 75
Spálňa 2
Kuchyňa spojená s obývačkou
Terasa áno
Parking áno
Zvieratá povolené
Wifi áno
Ostatné vybavenie TV, plynový sporák, elektrická rúra, chladnička, klimatizácia, práčka
Cena

Cena na týždeň od 990 Euro až 2460 Euro. Cena sa odvíja od sezóny, zahŕňa finálne upratovanie ako aj posteľné prádlo, uteráky a utierky (nie však plážové uteráky) nezahŕňa miestnu daň za pobyt, ktorá je vo výške 1,30 Euro /deň/osoba

Depozit

500€ zaplatený pri príchode v hotovosti alebo šekom, depozit je vratný na konci pobytu, ak v apartmáne neboli spôsobené žiadne škody